Организатор кабел со капак

Краток опис:

За кабли со капак за управување со кабел е фиксна во 19 инчи влада, која е отпорна на прав со капак, кој обезбедува чиста, убава и едноставен начин на организирање на големи снопови на кабли и печ кабел. 1.Rack mountable кабел за управување со 2,19 "rack монтажа 3.Material: метал / пластика 4.1U / 2U достапни 5.Conform да RoHS, ETL 6. Со покритие, dustproof               


 • ФОБ Цена: преговарање
 • Мин.нарачката Количина: преговарање
 • Набавка Способност: Како што се бара
 • Порт: Ningbo; Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  За кабли со капак 

  кабел за управување е фиксна во 19 инчи влада, која е отпорна на прав со капак, кој обезбедува чиста, убава и едноставен начин на организирање на големи снопови на кабли и печ кабел.

  1.Rack монтажа на кабли 

  2.19 "решетката mountable

  3.Material: метал / пластика

  достапни 4.1U / 2U

  5.Conform да RoHS, ETL

  6. Со покритие, dustproof 

               


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

  WhatsApp Online Chat !