Контактирајте не

Ningbo HQC ЕЛЕКТРОНИКА CO., LTD

адреса

Ningbo HQC Електроника копродукции, ООД

Додај: No. 958 Qianhu Северна патот, Yinzhou округ, Ningbo Сити, провинција Жеџијанг, Кина
под-фабрики
Changzhou Lancomax Електроника Фабрика
додаде: Тан Jiatou индустриски парк, Luoyang Таун, Changzhou на Кина
Ningbo Ориент Rack и додатоци копродукции, ООД
Додај: Maoshan индустриски парк, Jiangshan Таун, Yinzhou округ, Ningbo Кина
продажба на компанијата
Ningbo Beilun надворешна трговија копродукции, ООД
Додај: Соба 801, зграда 1, БР. 317 Baoshan патот, Xinqi, Beilun Ningbo Кина

Е-пошта

 Ningbo HQC:

sales@HQCabling.com

Changzhou Lancomax:

sales@LanComax.com

 Ningbo Orientrack:

sales@OrientRack.com

Ningbo Beilun:

beilun@hqcabling.com

телефон

Тел: + 86-574-28881521

Мобилен: + 86-18057499887

Факс: + 86-574-28882091

WeChat: HQCabling

Skype:

Lancomax

Ориент-решетката

Контакти: Џејмс

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !