Ѕид мрежа Кабинетот

Краток опис:

Ѕид 19 инчи Кабинетот Карактеристики: 1.Wall планината Кабинетот 2.Can се расклопуваат, Стан Пакување, спаси превозот цена. 3.Standing или монтирање на ѕид инсталација 4.Adjustable нозе и тешка должност тркалца се опционални 5.Easy монтажа на инсталација 6.Removable страничните панели, од страна на брави опционални 7.Cable влез на двете од горниот капак и долниот панел 8.120mm фан на располагање (220V или 110V) агол 9.Turning на влезната врата е над 180 степени. Стандард: Во согласност со ANSI / EIA RS-310-Д, IEC297-2, DIN41494; П ...


 • ФОБ Цена: преговарање
 • Мин.нарачката Количина: преговарање
 • Набавка Способност: Како што се бара
 • Порт: Ningbo; Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Ѕид 19 инчен кабинет

  карактеристики: 

  1.Wall планината кабинет

  2.Can се расклопуваат, Стан Пакување, спаси превозот цена.

  3.Standing или монтирање на ѕид инсталација 

  4.Adjustable нозе и тешка должност тркалца се опционални 

  5.Easy монтажа на инсталација 

  6.Removable страничните панели, од страна на брави опционални 

  7.Cable влез на двете од горниот капак и долниот панел 

  достапни 8.120mm вентилатор (220V или 110V)

  9.Turning агол на предната врата е над 180 степени. 

  Стандард:

  Во согласност со ANSI / EIA RS-310-Д, IEC297-2, DIN41494; Дел 1, DIN41494; PART7, ETSI

  стандард

  Материјал:

  Висок степен на ладно валани челик.

  Дебелина:

  Монтажа на профилот: 2.00mm другите: 1.2-1.5mm

  Вчитување капацитет:

  Статични Loading: 60kgs

  завршна површина:

  Degrease, киселина мариноване, спречување на 'рѓа и Parkerizing, чиста вода за чистење, статички електрицитет пластични сликарство.

  Степен на заштита:

  IP20

  Боја:

  RAL7035, RAL9004 итн

  Дополнителна опрема:

  Фиксен рок, лизгачки полица, за 600mm, 800mm, 900mm, 1000mm длабочина кабинет

  19 "тастатура рамка (350mm, 550mm, 650mm, 730mm)

  1U, 2U поддршка одбор

  менаџер Вертикален кабел

  19 "Дистрибуција на електрична енергија единица (PDU)

  19 "бришење плоча 1U, 2U, 4U

  Тешки рициново, тешките рициново со сопирачка

  Факултативна брава за страничните панели

  Земјата комплет

               


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  WhatsApp Online Chat !