Rreth nesh

6360832250542500434596212

Ningbo HQC Elektronikë CO., LTD [HQC®] u themelua në Ningbo si një prodhuesi kryesor i specializuar në zgjidhjen e kabllove të strukturuar mbi 20 vjet R & D dhe përvojën e prodhimit.

Produktet HQC kryesisht mbulojnë,

1st , Tela dhe Kuvendi Cable

kabllot HDMI, optik kabllot fibra litarët Patch, kabllot LAN dhe RJ11 / RJ45 litarët patch, kabllot DVI, kabllot VGA, kabllot Display port, USB 2.0 dhe 3.0 kabllot, kabllot RCA, S-video kabllot, kabllot alarmit, kabllot Gjuha, Scart kabllot, Kabulli koaksial, kabllo Power, SATA, kabllot DB / DC, kuvendet ndryshme Cable dhe Mbulim Gjuhësh etj

2nd kabinetet dhe Tools

19 "kabinetet, racks hapura, mur malin kllapa dhe kabinete pajisje si bar menaxhimit kabllor, fikse apo rrëshqitje raft, tastiere Metal, vented apo panele jo-vented, panele tifoz, Rrjeti crimping & Heqje & Punch poshtë mjete, rrjetit kabllor kontrollor, Power njësi shpërndarje (PDU), etj

3Rd faceplate dhe instalimin shtesat

pjatë fytyrë, Keystone jack, panel Patch, Fiber optike kuti terminali, ODF, LSA modulare, kuti sipërfaqe, ADSL modem spliter, kuti të shpërndarjes, pajisje telefonike, Adapters, Port Konektorë, produktet Customized Cable dhe kështu me radhë.

Përparësitë HQC,

1st cilësi të lartë dhe kapacitet të fortë

HQC ka dy baza të mëdha të prodhimit në Ningbo (Orient Rack®) dhe Changzhou (Lan comax®), me forcën e punës mbi 2000 operatorëve të trajnuar mirë kombinuar me makineri dhe teknologji të përparuar provë të pajisjeve, e cila është e aftë të urdhrave të vëllimit të madh dhe siguron shkurtër të çojë në kohë. HQC gjithmonë insiston në cilësi të lartë me çmim më konkurrues.

2nd Ofrimi 0 akuza shërbim të zëvendësimit

Ne jemi 100% përgjegjës për cilësinë e produktit me garanci periudhë më të gjatë, duke siguruar të shëndosha pas shitjes shërbimi dhe 0 akuzat mekanizmin shpejtë zëvendësim. HQC ka qenë gjithmonë duke mbajtur parimin tonë "kënaqësinë e klientit është prioriteti ynë ngarkuara".

3Rd baza e komunikimit profesional në R & D të fortë përvojë

Ne me të vërtetë besojmë se grupi ynë agresiv, i ditur dhe gjithëpërfshirës do të ju ofrojnë produkte profesionale dhe zgjidhje të kënaqur. Nëse keni ndonjë ide për kërkesën tuaj lokal, ne do të sigurojë ndihmë të fortë inxhinieri dhe të dhëna të besueshme. shitjet HQC nuk janë vetëm profesionale në know-how, por gjithashtu i shkëlqyer në shërbimin e konsumatorëve.

4th produkteve të plotë sistemet

HQC furnizimit gamën e plotë të produkteve Generic rrjetë për të përmbushur kërkesat e klientëve tanë. Po, natyrisht, disa pajisje janë të furnizuara nga fabrikat tona bashkëpunuar, megjithatë, ajo nuk ka efekt se HQC të ofrojë produkte të përsosur me çmime më të ulët. Me 20 vjet përvojë në projekte brenda dhe jashtë vendit, ne kemi furnizuesit plotë i kualifikuar në disa pajisje, cilësia e të cilit është verifikuar tashmë në shumë projekte të mëdha. Prandaj, për të gjitha produktet, HQC premtojmë çmimin më të ulët për klientët tanë. Në këtë mënyrë, edhe me qëllim të vogla do të gëzojnë të njëjtin shërbim të shkëlqyer nga ne.

Vetëm ndjehen të lirë për të na dërgoni kërkesën tuaj, specifikimet ose mostrave për kuotim dhe do të kuptoni pse gjithnjë e më shumë klientët po zgjedhin të bashkëpunojnë me HQC. Është patjetër një mundësi e madhe për të krijuar të fitojë të fitojë dhe ju do të jetë i habitur në ndryshim, jo ​​vetëm në çmimet, por edhe në besueshmërinë në çdo hollësi, mbështetje të fortë teknike dhe të komunikimit efikas. Shikoni përpara për të ndërtuar marrëdhënie afatgjatë të biznesit dhe miqësisë me partnerët tanë të biznesit në të gjithë botën.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

WhatsApp Online Chat !