Cable pincë

Përshkrim i shkurtër:

Modular Plug Crimping Tool Me Ratchet rekrutues kabllot cores si kabllo LAN me RJ45 / RJ11 Modular Plug, atëherë për të lidhur RJ45 / RJ11 Modular plug me kabllo. crimping modulare për 8P / 6P / 4P mjet profesional kit për instaluesit profesionale në përputhje me RoHS Direktiva e re RJ45 / RJ11 / R12 mjet crimping 4-palë shënoj poshtë mjet (përdoret në SY-505 110 / krone tipit 90 ° Qendrës Jack) Features Funksionon me RJ-11 / 6P4C, RJ-12 / 6P6C, dhe RJ-45 / 8P8C priza modulare Cuts dhe strips kabllo xhaketë e jashtme, dhe cr ...


 • FOB Çmimi: E negociuar
 • Min.urdhër Sasia: E negociuar
 • Furnizimi Aftësia: Si kërkohet
 • Port: Ningbo; Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Modular Plug Crimping Tool Me Ratchet

   

  Rekrutues kabllot cores si kabllo LAN me RJ45 / RJ11 Modular Plug, atëherë për të lidhur RJ45 / RJ11 Modular plug me kabllo.

  crimping Modular për 8P / 6P / 4P 

  mjet profesional kit për instaluesit profesionale 

  Në përputhje me Direktivën RoHS 

  RJ45 New mjet / RJ11 / R12 crimping 

  4-palë shënoj poshtë mjet (përdoret në jack SY-505 110 / Koronë tipit 90 ° parim baz)

   

  Features
  Works with RJ-11/6P4C, RJ-12/6P6C, and RJ-45/8P8C modular plugs
  Cuts and strips cable outer jacket, and crimps modular plug in one unit
  Ratchet design delivers precise, exact crimp
  Heavy gauge metal frame, sturdy structure.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  WhatsApp Online Chat !