Cat6A Lan Cable

Përshkrim i shkurtër:

Shembull Specifikimet S / FTP Cat6A 4PRS 24AWG Specifikimet floku UTP / FTP / SFTP / FFTP CAT 6A ngurta pes përçuesit HDPE izoluar AL varaku mbrojtur dhe LSZH këmishë CE dhe UL certifikuar Përfshin: PES përçues F-PE izolimin përdredhur ekran palë teli Drain ekran Mesatarja Rip kurrizit PVC kellef Conductor: Materiali: solid zhveshur bakër Numri i çifte: 4 palë AWG 24 Conductor diametër: 0,575 ± 0.003mm izolim: Materiali: F-PE Diametri: 1.35 ± 0.005mm trashësia mesatare: 0.3875mm minimal pikë trashësia .. .


 • FOB Çmimi: E negociuar
 • Min.urdhër Sasia: E negociuar
 • Furnizimi Aftësia: Si kërkohet
 • Port: Ningbo; Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Shembull Specifikimet S / FTP Cat6A 4PRS 24AWG floku
  Specifikimet
  UTP / FTP / SFTP / FFTP CAT 6A
  ngurta PES përçues
  HDPE izoluar
  varaku AL mbrojtur dhe LSZH këmishë
  CE dhe UL certifikuar
  Përfshin:
  PES përçues
  F-PE izolimin
  përdredhur ekran palë
  teli Drain
  ekran Mesatarja
  Rip kurrizit
  PVC kellef
  Conductor:
  Material: solid zhveshur bakër
  Numri i çifte: 4 çifte
  AWG: 24
  Conductor diametër: 0,575 ± 0.003mm
  Izolimi:
  material: F-PE
  diametër: 1.35 ± 0.005mm
  trashësia mesatare: 0.3875mm
  pikë minimale trashësi: 0.3870 mm
  palë Twisted screen: petë AL (25%)
  Drain tel: Ø0.4mm TC
  ekran Mesatarja: petë AL (25%)
  kordonin Jacket shpëtoj: opsional
  mill:
  Materiali: PVC ose LSOH
  diametër nominal: 8.5 ± 0.2 mm
  trashësi mesatare: 0.65mm
  minimal pikë trashësi: 0.645mm
  temperature operativ: -20 deri 75 ° C
  rreze minimal kthese (instaluar): (OD) 8mm
  testit flaka: CMX, CM, CMR dhe IEC60332-1
  1x 4 çifte bakri ngurta (100% bakër) AWG23 100 OHMS LSZH
  gjelbër LSZH xhaketë (RAL 6018)
  Çdo palë duhet të aluminit prishur veç e veç
  s Mesatarja hielding me flete alumini, bakrit konservuar teli kullimin

                                


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  WhatsApp Online Chat !