Na kontaktoni

NINGBO HQC ELECTRONICS CO., LTD

Adresë

Ningbo HQC Electronics Co, Ltd

Shto: Jo 958 Qianhu North Road, Yinzhou District, Ningbo City, Provinca Zhejiang, China
nën-fabrika
Changzhou LANCOMAX Electronics Factory
Shto: Tan Jiatou Parkut Industrial, Luoyang qytetit, Changzhou China
Ningbo Orient Rack dhe Aksesore Co, Ltd
Add: Maoshan Industrial Park, Jiangshan Town, Yinzhou District, Ningbo China
Sales Company
Ningbo Beilun Tregtisë së Jashtme Co, Ltd
Add: Room 801, Ndërtesa 1, NO. 317 Baoshan Road, Xinqi, Beilun Ningbo Kinë

E-mail

 Ningbo HQC:

sales@HQCabling.com

Changzhou LANCOMAX:

sales@LanComax.com

 Ningbo Orientrack:

sales@OrientRack.com

Ningbo Beilun:

beilun@hqcabling.com

telefon

Tel: + 86-574-28881521

Mobile: + 86-18057499887

Fax: + 86-574-28882091

WeChat: HQCabling

Skype:

LANCOMAX

orientuar-rack

Kontaktet: James

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !