Fiber Optic Cable

Përshkrim i shkurtër:

Mostra Prezantimi i GYTA53 kabllo fibër optike Më shumë specifikimet, pls vizitoni www.orientrack.com 1. blinduara me shirit çeliku 2. densitet të lartë fibër Aplikimi: Këto valëzuar shirit çeliku dhe alumini kasetë të blinduara dhe kabllot dyfishtë mill janë të përshtatshme për instalimin në mjedise të ashpër kur është ndikimi mekanik në kabllo është për të pritur. EG Direct varrosur opplication. Ata janë gjithashtu të përshtatshëm për instalim në kanalet ku rezistenca brejtësit është për t'u pritur apo lagështi rezistojnë ...


 • FOB Çmimi: E negociuar
 • Min.urdhër Sasia: E negociuar
 • Furnizimi Aftësia: Si kërkohet
 • Port: Ningbo; Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Prezantimi mostër e GYTA53 fibra kabllorë optike

  Më shumë specifikimet, pls vizitoni www.orientrack.com
  1. blinduara me shirit çeliku
  2. densitet të lartë fibër
  Aplikimi:
  Këto valëzuar shirit çeliku dhe alumini kasetë të blinduara dhe kabllot dyfishtë mill janë të përshtatshme për instalimin në mjedise të ashpër, ku ndikimi mekanik në kabllo është që të të pritet. EG Direct varrosur opplication. Ata janë gjithashtu të përshtatshëm për instalim në kanalet ku rezistenca brejtësit është për t'u pritur, ose rezistenca lagështi pritet.
  Features:
  1. Deri në 432 fibrave.
  2. lirshme teknologji Tub lënë në pritje të fibrave kanë gjatësi të mirë e mesme e tepërt dhe do të lejojë fibrave lëvizjen e lirë në tub. E cila mban stresin fibër të lirë, ndërsa kabllo është nënshtruar stresit gjatësore.
  3. shirit corrugated çeliku të blinduara dhe PE mill double siguruar rezistencë të shkëlqyer të thërrmojë dhe rezistenca brejtësit.
  4. Anëtari forca Metal ofron performancë të shkëlqyer tendosje.

               


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  WhatsApp Online Chat !