HDMI A Lloji Cable

Përshkrim i shkurtër:

Më shumë detaje, pls vizitoni faqen zyrtare www.OrientRack.com; Ose, na kontaktoni, sales@HQCabling.com Shembull Specifikimet e HDMI Një lloj Male To Mashkull Cable 28AWG - Mbështetje Ethernet Port 1: HDMI A Lloji mashkull lidhës (19Pin) me kontakte ari Port 2: HDMI A Lloji lidhës mashkull (19Pin) me kontakte ari Klasi ♦ madh për të përdorur me HDTV & TV tregon, kabllore dhe satelitore Boxes, DVD Players, DVRs, lojë consoles, Kamera, Kompjuter; ♦ 28AWG tinning Bakër i kromuar cores me vëllim të ulët ...


 • FOB Çmimi: E negociuar
 • Min.urdhër Sasia: E negociuar
 • Furnizimi Aftësia: Si kërkohet
 • Port: Ningbo; Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Më shumë detaje, pls vizitoni faqen zyrtare www.OrientRack.com; Ose, na kontaktoni, sales@HQCabling.com
  Shembull Specifikimet e HDMI Një lloj Male To Mashkull Cable 28AWG - Mbështetje Ethernet
  Port 1: HDMI A Lloji mashkull lidhës (19Pin) me kontakte ari
  Port 2: HDMI A Lloji lidhës mashkull (19Pin) me kontakte ari
  Feature
  ♦ madh për të përdorur me HDTV & TV tregon, kabllore dhe satelitore Boxes, DVD Players, DVRs, lojë consoles, Kamera, Kompjuter;
  ♦ 28AWG tinning Bakër i kromuar cores me dielectrics ulëta vëllim;
  ♦ 100% Triple mbrojtura TMDS & HEAC kanale - 2x Mylar petë Wrap + bishtalec;
  ♦ dyfishtë mbrojtura KQZ dhe DDC & SCL / SDA dhe 5V DC cores - Mylar petë Wrap + bishtalec;
  ♦ flaka - rezistent VW-1 UL Rated;
  ♦ Bandwidth Extremely High - Over 10.2 Gbps
  ♦ Me Ethernet - përfshin Ethernet lidhjes
  ♦ Me Audio Return Channel
  Mbështetje ♦ për 3840 × 2160 24Hz | 25Hz | 30Hz
  4096 × 2160 24Hz
  mbështetje ♦ 3D për deri në rezolucion 1080p
  Mbështet normat e të dhënave përtej 1080p, duke përfshirë Deep Color dhe të gjitha formatet 3D;
  ♦ Mbështetje për hapësira shtesë Color
  ♦ Real kohërave Content Sinjalizuar
  ♦ ngjeshur Digital Video Transmetimit
  ♦ ngjeshur me shumë kanale dixhitale audio

  ◆ Strehimi: LPK
  ◆ Kontakt: Bakër aliazh
  ◆ Shell: çeliku PLATING
  ◆ Kontakt: 15u ", 3 ~ 5U", G / F
  ◆ Shell: G / F ose nikel
  Mekanike
  ♦ futjes fuqi: 44.1 N Max.
  ♦ Tërheqje force: 9.8 N min.
  Electrical
  ♦ 100% të hapur dhe të shkurtër testi
  ♦ Hi-Pot: DC 300V 10ms
  ♦ Rezistenca izolim: 10M Ohm Min.
  ♦ Kontakt Rezistenca: 28AWG kabllo: 2.0 ~ 3.0 om Max.
  ♦ punës Temperatura: -25oC ~ + 85oC

                                


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  WhatsApp Online Chat !