Wall Rrjeti Kabineti

Përshkrim i shkurtër:

Wall Mount 19 inç Features Cabinet: 1.Wall Mount Kabineti 2.Can të disassembled, Flat Paketimi, ruani koston e transportit detar. 3.Standing ose mur instalimi rritje këmbët 4.Adjustable dhe castors detyrë e rëndë janë fakultative instalimit 5.Easy rritje panele anësore 6.Removable, flokët anësore të hyrjes optional 7.Cable në të dy mbuluar krye dhe në fund tifoz panel 8.120mm në dispozicion (220V ose 110V) kënd 9.Turning i derën e përparme është mbi 180 gradë. Standard: Veproni në përputhje me ANSI / VNM RS-310-D, IEC297-2, DIN41494; P ...


 • FOB Çmimi: E negociuar
 • Min.urdhër Sasia: E negociuar
 • Furnizimi Aftësia: Si kërkohet
 • Port: Ningbo; Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Wall Mount 19 inç Kabineti

  Karakteristika: 

  1.Wall Mount Kabineti

  2.Can të disassembled, Flat Paketimi, ruani koston e transportit detar.

  3.Standing ose mur instalimi rritje 

  këmbët 4.Adjustable dhe castors detyrë e rëndë janë fakultative 

  5.Easy instalimit rritje 

  panele 6.Removable anësore, flokët anësore opsionale 

  hyrje 7.Cable në të dy mbuluar të lartë dhe panelin e poshtme 

  ventilatorit 8.120mm disponueshme (220V ose 110V)

  9.Turning kënd i derën e përparme është mbi 180 gradë. 

  Standard:

  Në përputhje me ANSI / VNM RS-310-D, IEC297-2, DIN41494; Part1, DIN41494; PART7, ETSI

  standard

  Materiali:

  klasën e lartë çeliku ftohtë mbështjellë.

  Trashësia:

  Profili i Montimi: 2.00mm tjerët: 1.2-1.5mm

  Loading Kapacitet:

  Static Loading: 60kgs

  përfundojë sipërfaqe:

  Degrease, pickling acid, parandalimit ndryshk dhe Parkerizing, pastrimin e ujit të pastër, statike pikturë plastike të energjisë elektrike.

  Shkalla e mbrojtjes:

  IP20

  Trupi Ngjyra:

  RAL7035, RAL9004 etj

  Accessory Optional:

  raft fikse, rrëshqitje raft, për 600mm, 800mm, 900mm, kabineti 1000mm thellësi

  19 "frame tastiere (350mm, 550mm, 650mm, 730mm)

  1U, 2U mbështetje bordit

  vertikale Cable menaxher

  19 "njësi shpërndarjes së energjisë (PDU)

  19 "boshatis sepse pjatë 1U, 2U, 4U

  Rëndë pluhur detyrë, e rëndë pluhur detyrë me frena

  bllokohet fakultative për panelet anësore

  kit Earth

               


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  WhatsApp Online Chat !